O nás

 

Česká kuchyně u Vás na stole do 60ti minut...

JÍDLOVNOCI.cz bylo založeno za účelem zaplnění "díry" na trhu v poskytování rozvozu jídla vyjma pizzy v nočních a ranních hodinách. Naší prioritou je nabídnout klasická chutná a čerstvá česká jídla, která přijdou na chuť každému, kdo se například vrátí domu z párty a chce se před spaním dobře najíst něčeho jiného než za několik let již ohrané pizzy, která je v rozvozu v nočních hodinách jedinnou dostupnou možností. Naprosto chápeme, že čekací doby při objednání rozvozu jakéhokoliv druhu jídla jsou vždy extrémně dlouhé a když máte hlad, chcete mít plný žaludek co nejdříve. Proto jsme přiszpůsobili systém rozvozu tak, abychom byli schopni Vám jídlo dovézt do 60ti minut od jeho objednání. 

 

Po objednání jídla budete vždy během pár minut telefonicky kontaktováni operátorem rozvozu, který s Vámi objednávku potvrdí a oznámí přibližný čas doručení Vašeho jídla. Jakmile bude Vaše objednávka před domem, budete kontaktováni pro její vyzvednutí. Po objednání jídla je vždy důležité aby se Vám dalo dovolat jak pro potvrzení tak pro předání. Nepotvrzená objednávka je automaticky zrušena.

 

Za tým jídlovnoci.cz přejeme dobrou chuť!

© Jídlovnoci.cz 2020

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací